ترخیص کالا از گمرک خرمشهر

گروه بازرگانی و ترخیص کالا سلام گمرک با داشتن کادر ترخیص کار مجرب و بروز نسبت به قوانین گمرکی بصورت تضمینی آمادگی ترخیص کالا , خودرو سواری , ماشین آلات ,خطوط تولید و مواد اولیه  شما را از گمرک بوشهر،گمرک بندر عباس،گمرک خرمشهر،گمرک لنگه،گمرک شهریار  در سریعترین زمان ممکن و هزینه مناسب دارد.

کالای خود را مطمئن، با هزینه مناسب و در زمان اندک از گمرک خرمشهر بصورت تضمینی ترخیص کنید

حتما شما هم مثل هر واردکننده و صادرکننده‌ی حرفه‌ای کالا دنبال بهترین و سریع‌ترین راه برای ترخیص کالاهای خود هستید. انتخاب بندری که می‌خواهید کالاهای خود را از آن ترخیص کنید، ثبت سفارش، ارائه ضمانت مالی و انجام مراحل ترخیص ممکن است برای شما نگران‌کننده باشد. مطمئنا نمی‌خواهید هزینه و وقت خود را از دست بدهید. گروه بازرگانی و ترخیص کالای سلام گمرک در تمام این موارد همراه شماست. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید گمرکی است که می‌خواهید کالاهای خود را از آن ترخیص کنید. یکی از بهترین مناطق برای ترخیص کالا بندر خرمشهر است.

مزایای ترخیص کالا از بندر بوشهر

بندر خرمشهر مزیت‌های زیادی برای ترخیص کالا دارد:

–  موقعیت جغرافیایی مناسب

– برخورداری از تخفیفات گمرکی

معافیت‌های گمرکی برای برخی کالاها

– تزانزیت سریع

– هزینه مناسب انبار

– نزدیکی به کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس

اما چطور می‌توانید راه مناسبی برای ترخیص کالا از گمرک خرمشهر پیدا کنید؟ «سلام گمرک»باسابقه و تخصص در این حوزه و کادر ترخیص‌کارهای متخصص و متعهد این کار را برای شما انجام می‌دهد.

چطور کالاهای خود را از گمرک خرمشهر ترخیص کنیم؟

برای ترخیص کالاهای خود از گمرک خرمشهر کافیست با سلام گمرک تماس بگیرید. خدمات بازگانی سلام گمرک در راستای ترخیص کالا از گمرکات کشور بسیار گسترده است.سلام گمرک در ترخیص کالا از گمرکات کشور تجربه طولانی دارد: بندر لنگه، بندر عباس، بوشهر، مناطق آزاد و تهران.مشاورین و کارشناسان ما سوالات شما را درباره‌ی ترخیص کالا از گمرک خرمشهر و سایر گمرک‌های کشور پاسخ می‌دهند.سپس، وکلا و ترخیص‌کاران حرفه‌ای‌تمام مراحل را، از ثبت سفارش تا تحویل کالا، برای‌تان پیش می‌برند.پس می‌توانید با اطمینان خاطرکار خود را به متخصصین و مشاورین مجرب ما بسپارید. آنها با دقت بسیار، سرعت بالا و هزینه مناسب امور بازرگانی شما را انجام می‌دهند. ما امانت‌دار کالا و اعتماد شما هستیم. ضمانت ما تجربه و تعهدمان است.

 

بخشنامه‌های مهم در مورد ترخیص کالا از گمرک خرمشهر:

معافیت کالاهای وارده از طریق بندرخرمشهر

بر اساس  بخشنامه شماره :۲۲۸/۷۳/۱۴۶۳/۱۰۳/۹۱۶۵۲/۱۱۸۱۶۵ گمرک خرمشهر دارای تخفیف در سود بازرگانی می باشد

 

 

حوزه نظارت گمرکات استان خوزستان

گمرک سمت تلفن نمابر کد شهر
حوزه نظارت استان خوزستان ناظر گمرکات استان و مدیرکل کل گمرک اهواز ۳۳۳۳۲۰۱۶ ۳۳۳۳۵۰۳۸ ۰۶۱
گمرک آبادان مدیر کل ۵۳۲۲۲۵۸۵ ۵۳۲۲۲۵۶۶ ۰۶۱
گمرک خرمشهر مدیر کل ۵۳۵۲۱۱۱۰ ۵۳۵۲۱۱۱۰ ۰۶۱
گمرک چزابه رئیس ۳۶۷۷۳۱۷۳ ۵۳۵۸۶۲۴۰ ۰۶۱
گمرک شلمچه رئیس ۵۳۵۸۶۳۱۶ ۵۳۵۸۶۲۴۰ ۰۶۱
گمرک بندر امام خمینی مدیر کل ۵۲۲۲۰۷۱۰ ۵۲۲۲۰۸۱۰ ۰۶۱
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)