تصویر پریلودر را ذخیره کنید

0%

https://salamgomrok.com/wp-content/uploads/2020/06/درباره-گمرک.jpg

درباره ما

سلام گمرک؛ مشاور امور گمرکی

سلام گمرک مرجعی مجرب و قابل‌اعتماد در کلیه‌ی امور گمرکی از جمله واردات، صادرات، ثبت سفارش، ترخیص کالا، اخذ پروانه تجارت و آموزش است. هدف ما در سلام گمرک ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات حوزه‌ی تجارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است. کسب‌وکارها، شرکت‌ها، مدیران حوزه‌ی صنعت و تولید و بازرگان‌ها می‌توانند در مسیر کسب موفقیت تجاری، از تجربه‌ی کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای سلام گمرک بهره‌مند شوند.

Hand-washing2

سلام گمرک؛ شاه‌کلید تجارت

امروزه، حوزه‌ی کسب‌وکار و مدیریت از همیشه پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر شده است. به همین دلیل، یک مدیر کاردان به جای آزمون و خطا و اتلاف وقت، اصطلاحاً کار خود را به کاردان می‌سپارد و از مشاوره‌‌ی افراد مورد اعتماد و کارشناسان امر استفاده می‌کند. ما در سلام گمرک توانسته‌ایم به کلیه‌ی نیازهای تولیدکنندگان، واردکنندگان، صادرکنندگان و کارخانه‌ها و کسب‌وکارهای صنایع مختلف مشاوره و خدمات کارآمد و دقیق ارائه دهیم و به‌ویژه در شرایط تحریم، با ارائه‌ی مناسب‌ترین راهکارها، گره از مسائل مختلف گمرکی مشتریان و مراجعین عزیز بگشاییم. بی‌دلیل نیست که سلام گمرک از نگاه بسیاری از مشتریان خود، شاه‌کلید تجارت است.

خدمات

اگر می‌خواهید یک فعالیت تجاری را شروع کنید، الآن در درست‌ترین جای ممکن حضور دارید. ما می‌توانیم شما را با فرایند یک تجارت موفق آشنا کنیم، هزینه‌های کلیه‌ی مراحل تجارت شما را به دقت برآورد کنیم، در نحوه‌ی قیمت‌گذاری کالا یا محصول راهنمای امین شما باشیم و همچنین، به نمایندگی از شما مراحل حمل و نقل (زمینی، هوایی، دریایی یا مرکب) و کلیه‌ی امور گمرکی را به عهده بگیریم.

سلام گمرک به پشتوانه‌ی دانش و اخلاق حرفه‌ای، کارکنان باتجربه، اطلاعات به روز و راهبردی، جامع‌ترین اطلاعات و خدمات امور گمرکی از قبیل تعرفه‌ها، قوانین و مقررات، بخشنامه‌ها و … را در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین اگر قصد دارید با هدف تسریع و تسهیل امور بازرگانیخود در حوزه‌ی امور گمرکی و ترخیص کالا، واردات و صادرات، ثبت سفارش و اخذ مجوزهایلازم، خرید خارجی و گرفتن نمایندگی، حواله‌های ارزی و اعتبارات اسنادی، ترانزیت و حمل و نقل، استریپ و استافینگ، بهترین، مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خدمات را دریافت کنید، کافی است اینجا (لینک ارتباط با ما بدید) کلیک کنید و از طریق یکی از راه‌های ارتباطی این مسئولیت خطیر را به ما واگذار کنید.

رسالت سلام گمرک این است که اندوخته‌ی سالیان دراز فعالیت خود را در امور واردات و صادرات کالا از اکثر کشورهای مجاز، در اختیار مشتریان محترم قرار داده و همچنین، با افتخار خدمات مشاوره‌ی رایگان را در تمامی امور گمرکی اعم از اعم از واردات و ترخیص کالا،صادرات،ثبت سفارش، دور اظهاری،حمل و نقل و ترانزیت، به آن‌ها ارائه نماید.خدمات مشاوره‌ای سلام گمرک عبارت‌اند از:

  • مشاوره امور گمرکی، قوانین وآیین‌نامه‌های اجرایی
  • مشاوره امور ثبت سفارش و اولویت‌های تعرفه‌ای کالاها
  • مشاوره تعیین تعرفه صحیح و تخصصی
  • مشاوره امور مالی و مالیاتی در خصوص واردات و صادرات
  • مشاوره اخذ معافیت وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص خطوط تولید نو و مستعمل
  • مشاوره حمل ونقل بین‌المللی
  • مشاوره و انجام امور بانکی و گشایش اعتبارات
  • مشاوره و انجام موضوع استرداد ماده۶۶(حقوق ورودی، ارزش افزوده و هلال احمر)
  • مشاوره به تولیدکنندگان و صادرکنندگان محترم در خصوص ورود موقت مواد اولیه، کالاهای واسطه و کاتالیست‌ها جهت استفاده از ماده۶۶ قانون امور گمرک

به امید یک همکاری پایدار و تجارتی موفق