گروه تجاری آموزشی سلام گمرک-خسرو محمدی

سلام گمرک؛ مشاور امور گمرکی

شفاف باشید، متفاوت باشید

با تیم گروه بازرگانی سلام گمرک آشنا شوید

شرکت توسعه تجاری ابوشهر ( بازرگانی سلام گمرک )هر کسب‌وکار خوب و تاثیرگذار براساس یک ایده پایه‌گذاری می‌شود. از آن‌جا که یکی از فرآیندهای مهم برای شرکت‌‎های صادراتی-وارداتی، ترخیص کالا از گمرک است، ما تصمیم گرفتیم که با یک تیم متخصص و حرفه‌ای به این نیازپاسخ دهیم.بسیار پیش می‌آید که روند آزادسازی کالا برای افراد، به دلیل نداشتن شناخت تبدیل به یک معضل بزرگ و حتی گاهی یک کابوس می‌شود.گروه بازرگانی سلام گمرک، با تسلط به فوت‌ وفن‌های قانونی گمرکی، می‌تواند فرآیند ترخیص کالا را در کمترین زمان و با قیمتی عادلانه از گمرک بوشهر، خرمشهر، شهید رجایی بندرعباس و شهریارانجام دهد.

همراه شما

به سوی تجارتی عالی

+ 5 سال
+10

تجربه کاری حمل دریایی

+ 20 سال
icon20

خدمات گروه بازرگانی سلام گمرک

 

انجام تشریفات گمرکی و فرآیند ترخیص کالا بسیار پیچیده و تخصصی است که نیاز به سابقه، مهارت و تبحر دارد. تیم حرفه‌ای شرکت بازرگانی سلام گمرک با بیش از ده سال سابقه در ترخیص کالای وارداتی، مانند لوازم‌التحریر، ماشین‌آلات، انواع ظروف، لوازم خرازی، شیرآلات و… فعالیت داشته و می‌تواند کلید موفقیت شما در خارج کردن کالا از گمرک باشد.

همچنین زمان‌بر بودن مراحل ترخیص کالای صادراتی، باعث می‌شود که نمایندگان شرکت مجبور شوند بارها به گمرک مراجعه کنند، اما نگران نباشیدتیم مجرب و کارآزموده سلام گمرک با بیش از 5 سال فعالیت، در زمینه ترخیص کالای صادراتی مانند انواع شیرینی‌جات، آجیل، تنقلات، زعفران، ماهی، سنگ و…می‌توانند زمان و مراحل انجام کار را کوتاه و آسان سازنند.

امروزه حمل‌ونقل دریایی به دلیل هزینه معقول حمل کالا، ایمنی، حجم بالا در جابه‌جایی و سرعت مناسب، تبدیل به یک روش تجاری محبوب شده است. تیم گروه بازرگانی سلام گمرک در کنار فعالیت در حوزه ترخیص کالا، با بیست سال سابقه در حوزه حمل‌ونقل دریایی و دارا بودن دو نمایندگی از شرکتهای کشتیرانی، پل ارتباطی میان ایران با کشورهای آسیایی و آب‌های جنوب و شمال در صنعت صادرات، واردات و حمل کالا در بهترین کیفیت خواهد بود.

خدمات کارگو یکی دیگر از فعالیت‌های شرکت بازرگانی سلام گمرک است که تجار و بازرگانان بین‌المللی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. همچنین با داشتن دو دفتر در شهرهای صادراتی چین یعنی گوانگ‌ژو و ایوو فرآیند جابه‌جایی و ارسال کالا به بهترین شکل انجام می‌گیرد.

خرید کالا از امارات و ترخیص از گمرک این کشور و ارسال به ایران، یکی دیگر از خدماتی است که تیم حرفه‌ای ما در بهترین شرایط و کیفیت ارائه می‌دهند.

پیشنهاد ما این است؛ از آن‌جاکه فرآیند ترخیص کالا از گمرک یک کار تخصصی و پیچیده است،  قبل از هر اقدامی با تیم مجرب سلام گمرک مشورت کرده و بهترین خدمات را با قیمتی بر اصل انصاف دریافت کنید.

توجه داشته باشید شاید ما از نظر قیمت، کمترین نباشیم اما قیمت‌هایمان منصفانه بوده و اصل کارمان در کلیه خدمات رعایت انصاف و کیفیت خواهد بود.

 

به امید یک همکاری پایدار و تجارتی موفق

 

تماس با ما

آدرس

ایران – بوشهر – روبروی درب خروج گمرک  – ساختمان مهدی

تلفن

پست الکترونیکی

تماس سریع ، همیشه پاسخگو هستیم