ثبت سفارش اولویت یک و دو بدون انتقال ارز

ثبت سفارش اولویتهای یک و دو بدون انتقال ارز و خدمات مرتبط در صورت مشکل در انجام ثبت سفارش شما توسط گروه بازرگانی و ترخیص کالا سلام گمرک  در سریعترین زمان ممکن و هزینه مناسب را دارد.

ثبت سفارش اولویت یک و دو بدون انتقال ارز

چطور به راحتی ثبت سفارش کنیم؟

برای اینکه بتوانید کالاهای وارداتی خود را از گمرکات مختلف کشور ترخیص کنید لازم است ابتدا ثبت سفارش انجام دهید. بدون ثبت سفارش انجام مراحل بعدی ترخیص کالا امکان‌پذیر نیست. ثبت سفارش شامل چند مرحله است: اطلاع از تعرفه مربوط به کالاها، تکمیل فرم مربوطه، دریافت مجوز ورود کالا، دریافت بیمه‌نامه و غیره. اما چطور می‌توانید به راحتی تمام این کارها را انجام دهید؟

اولین قدم برای ثبت سفارش ترخیص کالا از گمرک

برای ثبت سفارش لازم است که ابتدا فرم‌های لازم را در سامانه مربوط به این کار پر کنید. اگر فرم‌ها به دقت پر نشده یا ناقص و دارای خطا باشند ثبت سفارش شما با مشکل مواجه می‌شود. شما باید بدانید در کدام سامانه سفارش خود را ثبت کنید و چه مجوزهایی باید داشته باشید. اطلاع از همه این جزئیات نیازمند تجربه و صرف زمان و هزینه است. به همین دلیل، بهترین انتخاب مشاوره و کمک از متخصصین و افراد باتجربه است. این راه مطمئن‌ترین و سریع‌ترین روش ثبت سفارش و اخذ مجوزهای لازم است. کافیست شما مدارک مورد نیاز برای ثبت سفارش را آماده کنید و با سلام گمرک تماس بگیرید. مشاورین ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند.

برای ثبت سفارش ترخیص کالا چه مدارکی نیاز دارید؟

جهت ثبت سفارش ترخیص کالا باید مدارک مشخصی را آماده کنید. مدارکی مانند کارت بازرگانی، فرم‌های ثبت سفارش، مجوزهای قانونی، پروفرما و غیره. اما نگران نباشید. متخصصین ما شما را برای اطلاع دقیق از مدارک و مجوزهایی که برای ثبت سفارش نیاز دارید راهنمایی می‌کنند. کارشناسان متبحر سلام‌گمرک با هزینه مناسب و در کوتاه‌ترین زمانمجوزهای لازم را اخذ و ثبت سفارش را نهایی می‌کنند. سفارش شما کاملا حرفه‌ای و دقیق در سامانه جامع تجارت ایران ثبت می‌شود. مجوز‌های لازم برای ثبت سفارش به مطمئن‌ترین روش برای شما اخذ می‌شود. و سلام گمرک تا نهایی شدن ترخیص کالا قدم به قدم همراه‌تان است.

 

ثبت سفارش  تنها یکی از خدمات واردات، صادرات، ترانزیت و ترخیص کالا در گروه بازرگانی سلام گمرک است. این خدمات به شرکت‌های بازرگانی در زمینه صادرات و واردات ارائه می‌شود.

برای اطلاع از سایر خدمات سلام گمرک به خدمات مربوط به حل و فصل اختلافات گمرکی، ثبت سفارش، ترخیص کالا با ارز نیما یا آزاد، ارائه راه‌حل‌های واردات و ترخیص خودرو سواری ، ترخیص ماشین آلات کشاورزی ، ترخیص ماشین آلات راهسازی مراجعه کنید.