ترخیص کالا از گمرک بوشهر

گروه بازرگانی و ترخیص کالا سلام گمرک با داشتن کادر ترخیص کار مجرب و بروز نسبت به قوانین گمرکی بصورت تضمینی آمادگی ترخیص کالا , خودرو سواری , ماشین آلات ,خطوط تولید و مواد اولیه  شما را از گمرک بوشهر،گمرک بندر عباس،گمرک خرمشهر،گمرک لنگه،گمرک شهریار  در سریعترین زمان ممکن و هزینه مناسب دارد.

ترخیص کالا از گمرک بوشهر

حتما شما هم مثل هر واردکننده و صادرکننده‌ی حرفه‌ای کالا دنبال بهترین و سریع‌ترین راه برای ترخیص کالاهای خود هستید. انتخاب بندری که می‌خواهید کالاهای خود را از آن ترخیص کنید، ثبت سفارش، ارائه ضمانت مالی و انجام مراحل ترخیص ممکن است برای شما نگران‌کننده باشد. مطمئنا نمی‌خواهید هزینه و وقت خود را از دست بدهید. گروه بازرگانی و ترخیص کالای سلام گمرک در تمام این موارد همراه شماست. اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید گمرکی است که می‌خواهید کالاهای خود را از آن ترخیص کنید. یکی از بهترین مناطق برای ترخیص کالا بندر بوشهر است.

مزایای ترخیص کالا از بندر بوشهر

بندر بوشهر مزیت‌های زیادی برای ترخیص کالا دارد:

–  موقعیت جغرافیاییمناسب

– برخورداری از تخفیفات گمرکی

معافیت‌های گمرکی برای برخی کالاها

– تزانزیت سریع

– هزینه مناسب انبار

– نزدیکی به کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس

اما چطور می‌توانید راه مناسبی برای ترخیص کالا از بندر بوشهر پیدا کنید؟ «سلام گمرک»باسابقه و تخصص در این حوزه و کادر ترخیص‌کارهای متخصص و متعهد این کار را برای شما انجام می‌دهد.

چطور کالاهای خود را از گمرک بوشهر ترخیص کنیم؟

برای ترخیص کالاهای خود از گمرک بوشهر کافیست با سلام گمرک تماس بگیرید. خدمات بازگانی سلام گمرک در راستای ترخیص کالا از گمرکات کشور بسیار گسترده است.سلام گمرک در ترخیص کالا از گمرکات کشور تجربه طولانی دارد: بندر لنگه، بندر عباس، خرمشهر، مناطق آزاد و تهران.مشاورین و کارشناسان ما سوالات شما را درباره‌ی ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرک‌های کشور پاسخ می‌دهند.سپس، وکلا و ترخیص‌کاران حرفه‌ای‌تمام مراحل را، از ثبت سفارش تا تحویل کالا، برای‌تان پیش می‌برند.پس می‌توانید با اطمینان خاطرکار خود را به متخصصین و مشاورین مجرب ما بسپارید. آنها با دقت بسیار، سرعت بالا و هزینه مناسب امور بازرگانی شما را انجام می‌دهند. ما امانت‌دار کالا و اعتماد شما هستیم. ضمانت ما تجربه و تعهدمان است.

 

بخشنامه‌های مهم در مورد ترخیص کالا از بندر بوشهر:

کمرگ بوشهر جزو فهرست گمرکات تخصصی رایانه-نوت بوک، لوازم جانبی و تجهیزات رایانه، دوربین عکاسی و مداربسته است. برای دیدن بخشنامه گمرک بوشهرکلیک کنید:

 

معافیت کالاهای وارده از طریق بندر بوشهر

برای دیدن بخشنامه گمرک بوشهرکلیک کنید:

 

 

همچنین گمرکات عسلویه، گناوه، نخل تقی، دیلم، کنگان، بوالخیر، دلوار، منطقه ویژه‌ی اقتصادی بوشهر ۲ و خارک زیر نظر گمرک بوشهر قرار دارند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به جدول زیر مراجعه کنید:

حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر

گمرک سمت تلفن نمابر کد شهر
گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر ۳۳۳۲۶۳۵۱ ۳۳۳۳۰۱۸۶ ۰۷۷
عسلویه مدیرکل ۳۷۲۶۴۶۲۱ ۳۷۲۶۴۶۲۱ ۰۷۷
گناوه مدیر کل ۳۳۱۲۱۲۰۶ ۳۳۱۲۵۱۴۱ ۰۷۷
نخل تقی رئیس ۳۷۳۲۵۵۷۶ ۳۷۳۲۵۵۷۶ ۰۷۷
دیلم رئیس ۳۳۲۵۲۰۰۹-۳۳۲۵۵۵۰۰ ۳۳۲۵۲۹۹۶ ۰۷۷
کنگان رئیس ۳۷۲۲۳۲۲۹ ۳۷۲۲۴۰۲۳ ۰۷۷
بوالخیر رئیس ۳۵۲۳۵۴۳۸ ۳۵۲۳۵۴۳۹ ۰۷۷
دلوار رئیس ۳۵۲۳۴۲۰۶ ۳۵۲۳۴۴۰۷ ۰۷۷
منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ۲ رئیس ۳۳۴۴۰۷۶۸ ۳۳۴۴۰۷۶۸ ۰۷۷
خارک رئیس ۳۳۸۲۲۴۶۷ ۳۳۸۲۵۷۰۱ ۰۷۷
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.5 (2 رای)