ترخیص لوازم یدکی

لوازم یدکی خودرو جزو واردات پرطرفدار در تجارت بین‌المللی است. راه ورود قطعات یدکی به کشور مانند سایر کالاها گمرک است. زمانی که لوازم و قطعات یدکی به یکی از گمرکات کشور اظهار شود، نیاز است تا ترخیص آن برای کاهش هزینه هر چه زودتر صورت بگیرد. اما ترخیص لوازم و قطعات یدکی نیاز به تخصص دارد و باید مجوزهای لازم برای ترخیص آن اخذ شود. هر واردکننده لوازم یدکی یا نماینده قانونی او می‌تواند این قطعات را از گمرک ترخیص کند. حتما می‌دانید که ترخیص هر کالایی از گمرک نیاز به اطلاعات و تجربه کافی دارد. پس بهترین راه این است که از گروه‌های بازرگانی معتبر و باتجربه برای ترخیص لوازم یدکی کمک بگیرید.

ترخیص لوازم یدکی و قعطعات خودرو

ترخیص لوازم و قطعات یدکی باسلام گمرک

سلام گمرک خدمات ترخیص لوازم و قطعات یدکی را به واردکنندگان و تجار محترم ارائه می‌دهد. ترخیص لوازم و قطعات یدکی از گمرک مراحلی پیچیده و تخصصی دارد. پس ترخیص قطعات یدکی را به سلام گمرک بسپارید تا ترخیص کالاهای شما سریع، مطمئن و مقرون به صرفه انجام شود. پشتوانه گروه بازرگانی و ترخیص کالای سلام گمرک در ترخیص انواع لوازم یدکی سابقه درخشان و پروژه‌های موفق است. در سلام گمرک یک تیم متخصص از مشاورین، وکلا، کارگزاران و ترخیص‌کاران نماینده شما برای ترخیص لوازم و قطعات یدکی خواهند بود.

مزایای ترخیص لوازم و قطعات یدکی با سلام گمرک

– تخصص و سابقه طولانی در ترخیص لوازم و قطعات یدکی

– مشاورین متبحر برای راهنمایی در زمینه ترخیص لوازم و قطعات یدکی

– تنظیم اظهارنامه و ثبت سفارش به صورت دقیق و در زمان اندک

– ترخیص‌کاران باتجربه و مسلط به تشریفات گمرکی

– محاسبه و برآورد دقیق و منصفانه تعرفه گمرکی

– دریافت مجوزهای لازم از سازمان استاندارد در سریع‌ترین زمان

ترانزیت و حمل و نقل مطمئن با هزینه مناسب

– خدمات تضمینی در صورت بروز مشکل در ترخیص لوازم و قطعات یدکی

 

ترخیص لوازم یدکی تنها یکی از خدمات واردات، صادرات، ترانزیت و ترخیص کالا در گروه بازرگانی سلام گمرک است. این خدمات به شرکت‌های بازرگانی در زمینه صادرات و واردات ارائه می‌شود.

برای اطلاع از سایر خدمات سلام گمرک به خدمات مربوط به حل و فصل اختلافات گمرکی، ثبت سفارش، ترخیص کالا با ارز نیما یا آزاد، ارائه راه‌حل‌های واردات و ترخیص خودرو سواری ، ترخیص ماشین آلات کشاورزی ، ترخیص ماشین آلات راهسازی مراجعه کنید.