ترخیص کالا از گمرک

گروه بازرگانی و ترخیص کالا سلام گمرک با داشتن کادر ترخیص کار مجرب و بروز نسبت به قوانین گمرکی بصورت تضمینی آمادگی ترخیص کالا شما را از گمرک بوشهر،گمرک بندر عباس،گمرک خرمشهر،گمرک لنگه،گمرک شهریار بصورت تضمینی در سریعترین زمان ممکن و هزینه مناسب دارد.

ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا به چه معناست؟

همه کالاهای وارداتی ابتدا باید به یکی از گمرکات کشور اظهار شوند. واردکنندگان، پس از طی مراحل تشریفات گمرکی، می‌توانند کالاهای خود را از گمرک تحویل بگیرند. به این تشریفات و عملیات آزادسازی کالا از گمرک «ترخیص کالا» می‌گویند. انجام عملیات ترخیص کالا، به جز وقت و هزینه، آشنایی و تجربه هم نیاز دارد. برای آزاد کردن هر کالا باید چگونگی ثبت سفارش، تهیه مدارک، مجوزهای لازم، شیوه تزانزیت و غیره را بدانید. به علاوه، برآورد هزینه‌هایی مانند مالیات، حقوق گمرکی، تسهیلات یا تخفیفاتنیازمند تخصص و سابقه است.اما نگران نباشید. ما در گروه بازرگانی سلام گمرک یک راه ساده برای ترخیص کالا از گمرک را به شما معرفی می‌کنیم.

چطور کالاهای خود را به راحتی از گمرک ترخیص کنیم؟

بهترین راه ترخیص کالا در زمانی کوتاه و با هزینه اندک، استفاده از خدمات شرکت‌های معتبر و باسابقه است. گروه بازرگانی سلام گمرک یکی از مطمئن‌ترین و باتجربه‌ترین گروه‌های بازرگانی در حوزه امور ترخیص کالا به شمار می‌رود. سلام گمرک با داشتن ترخیص‌کارهای حرفه‌ای، در زمانی کوتاه و هزینه مناسب کالاهای شما را از گمرکات مختلف کشور ترخیص می‌کند.

چرا ترخیص کالای خود را به سلام گمرک بسپاریم؟

– سابقه طولانی و تجربه زیاد در ترخیص انواع کالا از گمرکات کشور

– تسلط بر قوانین و مقررات گمرکی و بازرگانی

– متخصصین باسابقه در امر مشاوره‌ی ترخیص کالا

– کارگزاران و ترخیص‌کاران خبره در گمرکات کشور

– تخصص و اعتبار در برآورد تعرفه و ارزش کالا برای ثبت سفارش و ترخیص

– آشنایی و تجربه در امور مربوط به ترانزیت و حمل و نقل با هزینه مناسب

– اطمینان از دریافت مجوزهای قانونی لازم برای ترخیص کالا

– ارائه‌ی ضمانت‌های مالی معتبر و محاسبه دقیق هزینه‌ها

حوزه‌ی فعالیت سلام گمرک بسیار گسترده است. از جمله ترخیص کالا از گمرک بندر لنگه، گمرک بندر عباس، گمرک بوشهر، گمرک خرمشهر، گمرک شهریارو غیره. پس با خیال آسوده ترخیص کالاهای خود را به سلام گمرک بسپارید.