ترانزیت کالا

گروه بازرگانی و ترخیص کالا سلام گمرک با داشتن کادر ترخیص کار مجرب و بروز نسبت به قوانین گمرکی بصورت تضمینی آمادگی ترانزیت کالای  شما  از گمرک بوشهر،گمرک بندر عباس،گمرک خرمشهر،گمرک لنگه،گمرک شهریار  در سریعترین زمان ممکن و هزینه مناسب را دارد.

ترانزیت کالا از بنادر و گمرکات کشور

ترانزیت کالا یعنی چه؟

هر کالای خریداری شده برای رسیدن به مقصد نیاز به ترانزیت و حمل و نقل دارد. در ترانزیت باید بین فروشنده و خریدار توافق و قرارداد ایجاد شود. زیرا کالایی که هنوز به دست خریدار نرسیده از نظر فیزیکی در انبار خریدار یا فروشنده نیست. حمل و نقل این کالاها نیاز به تخصص و آشنایی به امور ترانزیتی دارد. تزانزیت کالا یکی از مهم‌ترین کارهایی است که در واردات و صادرات باید حتما به آن دقت داشت. اما چطور می‌توانیم ترانزیت را سریع و با هزینه مناسب انجام دهیم و قوانین و مقررات آن را رعایت کنیم؟

چطور ترانزیت کالا را انجام دهیم؟

برای ترانزیت کالا لازم است چند نکته را بدانید. اولا بایدحتما قوانین و مقررات رابشناسید تا کار به درستی انجام شود.دوم اینکه باید بدانید چطور کالاهای ترانزیتی را بدون آسیب به مقصد برسانید تا متضرر نشوید. به دلیل حساس بودن مرحله ترانزیت بهتر است حتما از متخصصین و افراد باتجربه برای ترانزیت کالا کمک بگیرید.مشاورین گروه بازرگانی سلام گمرک در این مورد آماده خدمت‌رسانی به واردکنندگان و تجار محترم هستند. متخصصین و ترخیص‌کارهای مجرب سلام گمرک بر تمام مقررات مربوط به ترانزیت و حمل و نقل کالا تسلط دارند. و در زمان کوتاه مجوزهای لازم را اخذ و قراردادهای مورد نیاز را تنظیم می‌کنند تا کالاهای شما سریع و سالم به مقصد برسند.

مزایای ترانزیت کالا با سلام گمرک

– مشاورین و کادر مجرب برای راهنمایی در امر ترانزیت انواع کالا

– ترخیص‌کارهای حرفه‌ای و مسلط به قوانین و مقررات ترانزیت

– برآورد صحیح هزینه‌ها و انجام ترانزیت با مناسب‌ترین هزینه

– تنظیم قراردادهای قانونی برای ترانزیت

– هماهنگی و انجام مراحل حمل کالا به روش‌های مناسب

گروه بازرگانی و ترخیص کالای سلام گمرک در سریع‌ترین زمان ثبت سفارش شما را در سامانه جامع تجارت ایران انجام می‌دهد. مجوزهای لازم و معتبر برای ترخیص کالا را برای شما دریافت می‌کند. مراحل بازبینی و انبارداری را با ترخیص‌کارهای متبحر انجام می‌دهد. و تزانزیت کالای شما را با هزینه مناسب تضمین می‌کند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)